Reklamace a odstoupení od smlouvy

REKLAMACE

Pokud jste s našimi produkty nespokojeni, neváhejte nám dát vědět! Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme najít řešení, které bude odpovídat vašim potřebám. Můžeme zvážit výměnu zboží za jiné, vrácení zboží nebo poskytnutí užitečných rad, jak lépe využívat náš sortiment.

Prosíme, kontaktujte nás e-mailem na adresu cosmetikecz@gmail.com a popište nám váš problém. Ideálně připojte i fotodokumentaci, abychom mohli lépe porozumět situaci. Uveďte také číslo objednávky nebo faktury, abychom vás mohli rychle identifikovat v našem systému.

Vaše spokojenost je pro nás prioritou, a proto uděláme maximum pro to, abychom vám poskytli řešení, se kterým budete spokojeni. Děkujeme za vaši důvěru.

ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

Pokud se rozhodnete od smlouvy odstoupit, máte na to právo podle zákona do 14 dnů od uzavření kupní smlouvy. Stačí nám vrátit zboží neotevřené (vzhledem k hygienickým požadavkům na naše výrobky), pokud nebylo viditelně poškozeno nebo špatně skladováno, a my vám bez problémů vrátíme peníze. Nemusíte nám důvody svého rozhodnutí vysvětlovat. V balíku s vráceným zbožím uveďte prosím lístek s číslem objednávky nebo faktury a informaci, že odstupujete od smlouvy.

Formální znění našich podmínek najdete v obchodních podmínkách.