Kdo stojí za Cosmetiké?

Jmenuji se Kristýna a odmalička bojuji s atopickým ekzémem. Prošla jsem si vším možným - od krému z lékárny po vlastnoručně vyráběnou kosmetiku. Touha dozvědět se více o použitých ingrediencích v kosmetice mě stále neopouští, a proto neustále hledám nejnovější trendy a nejlepší ingredience a jejich kombinace v kosmetických produktech.

Se značkou ibiotics jsem se seznámila na zahraničním veletrhu, kde jsem hledala vhodné partnery pro svůj (v té době teprve budoucí) e-shop. Po důkladném ročním zkoušení všech jejich produktů jsem se rozhodla, že jejich produkty musím přivést i na český trh přímo k vám. Jako vystudovaná farmaceutka mě zaujaly nejen unikátní ingredience, ale i klinické studie, které dokazují, že to opravdu funguje.

Do budoucna plánuji rozšířit sortiment o další přípravky, které si to zaslouží. Moje vize je, aby tento e-shop dále rozšiřoval nabídku kvalitních kosmetických produktů, které dosahují slíbených výsledků a pomáhají lidem s nedokonalostmi pleti, aby se ve své kůži znovu cítili dobře.

Děkuji za vaši návštěvu a doufám, že z nabízených produktů budete stejně nadšeni jako já.